Abiti

Strona w trakcie przebudowy

Telefon: 516 152 407  | Email: abiti@abiti.pl

NIEZALEŻNY EKSPERT
FINANSOWY | 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Posiadam szeroką wiedzę i 20 letnie doświadczenie wywodzące się z branży bankowej. Dzięki znajomości mechanizmów funkcjonujących w bankach, wiem jak wyszukać najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do potrzeb moich Klientów.

W tym mogę Ci pomóc:

KREDYT HIPOTECZNY

Trudne decyzje związane z finansowaniem nieruchomości nie muszą spoczywać tylko na Twoich barkach. Możesz liczyć na moje pełne wsparcie w wyborze najkorzystniejszego dla Ciebie kredytu hipotecznego.

KREDYT REFINANSOWY PROGRAMU RODZINA NA SWOIM

Służą polepszeniu sytuacji finansowej Klientów, którzy zakończyli 8-letni okres dopłat Państwa do odsetek.

KREDYT GOTÓWKOWY

Po dodatkowe pieniądze warto sięgnąć najniższym możliwym kosztem. Pomogę z wyborem i uzyskaniem najtańszego kredytu gotówkowego.

KREDYT KONSOLIDACYJNY

Służą do spłacenia innych drogich kredytów gotówkowych, samochodowych, ratalnych, kart kredytowych, pozabankowych.

KREDYT SAMOCHODOWY

To znakomity sposób na spełnienie marzeń o własnym samochodzie zarówno nowym jak i używanym. Możliwość refinansowania kosztów.

KREDYT FIRMOWY

Przeznaczone na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa (kredyt obrotowy, linia kredytowa, limit kredytowy), na cele inwestycyjne (np. zakup maszyn i urządzeń, środków transportu, nieruchomości, udziałów w innych firmach lub całych przedsiębiorstw; czy też budowę obiektów komercyjnych), na refinansowanie podobnych zobowiązań firmy.

DOTACJE UNIJNE

Świadczymy usługi doradcze z zakresu przygotowania dokumentacji aplikacyjnych do konkursów o dofinansowanie z Unii Europejskiej dla klientów, głównie z zakresu przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych jak i rolniczych.

Pomagamy przedsiębiorcom pozyskać środki na rozpoczęcie działalności oraz ich rozwój. Naszą specjalizacją są konkursy, których celem jest podniesienie poziomu konkurencyjności i rozwój przedsiębiorstw, czyli związane z tematyką: Inwestycje w innowacje w MŚP mające na celu wprowadzenie na rynek nowe innowacyjne w skali świata/kraju/regionu procesy produkcyjne, produkty i usługi. Eksport/Internacjonalizacja przedsiębiorstw – np. Go to Brand. Prace badawczo-rozwojowe przedsiębiorstw.