Dofinansowania dla młodych na mieszkanie 2020

Dofinansowania dla młodych na mieszkanie 2020

Dofinansowania dla młodych na mieszkanie 2020

Planujesz zakup mieszkania lub domu? Dowiedz się czy w tym roku można liczyć na finansowanie wkładu własnego z dopłat rządowych.

Rządowy program Mieszkanie dla Młodych cieszył się w ostatnich latach wielkim zainteresowaniem. Od 2014 roku obywatele do 35 roku składający wnioski kredytowe na swoje własne „m” mogli liczyć na dofinansowanie wkładu własnego. Program istniał jedynie do września 2018 roku i nie jest planowany na rok 2020. Na co mogę obecnie liczyć przyszli inwestorzy jeżeli chodzi o pomoc Państwa przy pierwszym zakupie swojego pierwszego mieszkania.

Istniejącym i trwającym programem ułatwiającym zamieszkanie w nowym „m” jest aktualnie rządowy projekt „mieszkanie plus”. Program ma na celu znalezienie nowego lokum dla osób młodych, jednak tylko w formie „taniego” wynajmu. Musimy pamiętać, że przystępując do programu nie zyskujemy mieszkania na własność. Program nie przewiduje finansowania nieruchomości.

W jaki sposób w nadchodzącym roku podejść do zakupu nowej nieruchomości?

Najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z ekspertem kredytowym. Pomimo braku rządowych dopłat nadal istnieje możliwość pozyskania stosunkowo taniego kredytu hipotecznego. Musimy pamietać, że przez ostatnie lata z uwagi na dość niskie stopy procentowe kredyty hipoteczne są dość tanie. Przez co ich popularność na rynku finansowym jest dość duża. To wymusza wsród banków dość sporą elastyczność w ofertach z uwagi na wzmożoną konkurencję.

Naszym zadaniem będzie znalezienie dla Państwa najbardziej atrakcyjnej oferty na rynku. Z jak najniższymi prowizjami oraz kosztami towarzyszącymi. Korzystając z oferty niezależnego eksperta kredytowego macie Państwo gwarancje wglądu do wielu ciekawych ofert przygotowanych przez banki. Musimy pamietać, że oferty bardzo często się zmieniają i w pewnych charakterystycznych okresach mają prawo być bardziej atrakcyjne niż w innych.

Zdolność kredytowa, dokumenty, wszelkie formalności i wiele wiele innych. To elementy, którymi będziemy zajmować się w Twoim imieniu w przypadku poszukiwań najlepszej oferty dot. kredytu hipotecznego. Skorzystaj z naszej wiedzy dot. rynku lokalnego. Specjalizujemy się w pomocy w trakcie udzielania kredytów hipotecznych na terenie Bydgoszczy już od ponad 20 lat! Skontaktuj się z nami: Joanna Kobak – ekspert kredytowy: abiti@abiti.pl lub telefonicznie: 516 152 407.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

shares